NO VIDEO :o(

2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video HD )

32 750
841
 
KOMMENTARE
Yt.
Yt. - Vor Stunde
I am Frome German and Found that song are so amazing
Mira Korfu
Mira Korfu - Vor 3 Stunden
❤❤💙💙💚💚💛💛💜💜💖💖💕💕
Adis
Adis - Vor 3 Stunden
Donjeta
Ti me tjetren
Une me tjetrin
mo s'jena bashk
Per ty e kom lon anash dhe veten
amo jo tash
Sa gabime, gabime i bone
po kurr nuk t'lash
Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon
Qe kurr s'ti thash

2Ton
Qysh je kon dikur me mu
A je njejt edhe me tjetrin?
A je , a je , a je ?
A je qajo qe ja thu fjalt e njejta sikur mu
A ti a je , a je , a je

Me ty u msova
Per ty ndryshova
''Une edhe ti'' , t 'ardhmen planifikova
E ron o kjo teme
kur dashni nuk kem
Ke thon shum sene qe s'duhen
po sun t'harrova

Sikur ti s'kam me dasht
s'muj me dasht un
T'u u munu me t'harru
Po t'du ma shum
Nese shihem e nuk folim
mos u pafshim
Sun po i kontrolloj kto ndjenja


(Ref) Donjeta
Ti me tjetren
Une me tjetrin
mo s'jena bashk
Per ty e kom lon anash dhe veten
amo jo tash
Sa gabime, gabime i bone
po kurr nuk t'lash
Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon
Qe kurr s'ti thash


2Ton

Hala km inati , hala kam inati
pse nuk po t'harroj
ca mki ba ti
Hala nuk t'kam pa
edhe hala sem ki pa ti
shum u dashtem
s'na buzqeshi fati
T'kom pas pik t'dobt
hala ty'kam dhe sot
M'dhemb ma shum se ty
nese un t'kisha pa me lot
U ba nje koh e gat
qe nuk t'kam pa deri sot
her du me t'pa
her nuk du me t'pa
zemra kshtu po m'thot


Sikur ti s'kam me dasht
s'muj me dasht un
T'u u munu me t'harru
Po t'du ma shum
Nese shihem e nuk folim
mos u pafshim
Sun po i kontrolloj kto ndjenja


Donjeta
Sikur ti, sikur ti s'kam me dasht un
T'u u munu me t'harru
Po t'du ma shum
Nese shihem e nuk folim
mos u pafshim
Sun po i kontrolloj kto ndjenja

(Ref)
Ti me tjetren
Une me tjetrin
mo s'jena bashk
Per ty e kom lon anash dhe veten
amo jo tash
Sa gabime, gabime i bone
po kurr nuk t'lash
Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon
Qe kurr s'ti thash (x2)
Ylli Gashi
Ylli Gashi - Vor 5 Stunden
shum keng e mir
albana nikkaa
albana nikkaa - Vor 5 Stunden
Veq sukse edh donjets per fekt zanin ju du dyve@2tonofficjal
albana nikkaa
albana nikkaa - Vor 5 Stunden
Shum mir loqk
Dardan Gashi
Dardan Gashi - Vor 8 Stunden
Autotune
Harry Potter
Harry Potter - Vor 9 Stunden
2Ton pa syze shyqyr o Zot 😍😍 😂😂👑👑💫💫
Leart Mehmeti
Leart Mehmeti - Vor 13 Stunden
Shumë mir viq vazhdo
Xhemile Tairi
Xhemile Tairi - Vor 14 Stunden
Shum emir kjo kenga ✌ ju lumt suksese
Arbim Blakqori
Arbim Blakqori - Vor 17 Stunden
Sa gabime i bane e kurr nuk tlash sa shum fjal kisha dasht me ti than qe kurr sti thash 😔😔
Goran Petrovic
Goran Petrovic - Vor 23 Stunden
si une edhe ijemi da
Goran Petrovic
Goran Petrovic - Vor 23 Stunden
si une edhe ijemi da
Levi Munishi Shehu
Levi Munishi Shehu - Vor Tag
Bravo breeee👌😘
and1fer
and1fer - Vor Tag
Mjeshtri i blerjes se views-av.
Entiljonaa
Entiljonaa - Vor Tag
Shuuum kang e mire! Perfekt!! Sidomos zani i Donjetes. Shum bashkpunim i mire !! Suksese
1992GermanDream
1992GermanDream - Vor Tag
kann das jemand auf deutsch übersetzen??
paloka 3
paloka 3 - Vor Tag
Sa
Ebukur konga dyy tt
Ina lushnje
Ina lushnje - Vor Tag
Sa e bukur qe eshte kjo kenga ime e preferuar bravo 👏 ❤️❤️❤️❤️😁😁💋💋💋😍😘😘😘
Idriz Tahiri
Idriz Tahiri - Vor Tag
like hiti osht kjo
Antoneta
Antoneta - Vor Tag
👌🏻👌🏻❤️😘
ALBANIAN AL
ALBANIAN AL - Vor Tag
Malisheva Gurl 🇦🇱
Emil Mamedov
Emil Mamedov - Vor Tag
Salam Albaniya, Azerbaydjan
maurice317m
maurice317m - Vor Tag
Which language is this?😂
Flora encanta
Flora encanta - Vor Tag
Schom mir
Sarasara Sara
Sarasara Sara - Vor Tag
😍😍😍😍
No NAME
No NAME - Vor Tag
me mungon shum nje person. qe ni dit veq ka ik prej meje, skom mujt as lamtumir mi than. Prej qasaj date ma se kom pa as sjom ni me ta.
Me mungon shum veq dije zemren ma ke thy e ma ke n‘xi! Po prap te dua edhe gjith ka met dasht. tkom pas gjithqka! Ishallah gjen qka po don se te une mir e ke pas po nuk ke dasht..
Peace-World SD
Peace-World SD - Vor Tag
im Türkish I don't know (this Song Text) .anyway is this Song Perfect.Respect
div dav
div dav - Vor Tag
https://youtu.be/ybbZmK-XsUM
Malek Nassim
Malek Nassim - Vor Tag
Nice 🔥🔥🔥
Labi X
Labi X - Vor 2 Tage
O Donjeta I love your voice zemra e Vogel ta ha syrin 🇦🇱😘👀
Hajri Sulmataj
Hajri Sulmataj - Vor 2 Tage
Mallengjyese 🙏super
Elvan Tabaku
Elvan Tabaku - Vor 2 Tage
Super song 👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏
Gjelal Kerolli
Gjelal Kerolli - Vor 2 Tage
Super🤩🤩🤩
borana kryeziu
borana kryeziu - Vor 2 Tage
Super 😍❤❤👏
bebe 21
bebe 21 - Vor 2 Tage
Ich bin zwar türkin aber ich Feier dieses Lied so hart
Neale Aliti
Neale Aliti - Vor 2 Tage
Tedu zërat eperkryer
Tu menu metharru podu mashum💖
jeta jeta
jeta jeta - Vor 2 Tage
Like nese medon se donjeta ka talente
jeta jeta
jeta jeta - Vor 2 Tage
Tu mendu met harru Po du ma shum
Alban Koka
Alban Koka - Vor 2 Tage
SUPER JENI MA TE MIRET!!!😎🔥✌
Hikmete Idrizi
Hikmete Idrizi - Vor 2 Tage
hah
Adonis Hysenaj
Adonis Hysenaj - Vor 2 Tage
😂😂😂😊
yees kom
yees kom - Vor 2 Tage
2TON UN JAM ARIJANA MEMEDI DUA SHUM 2TON 2TON DUA SHUM LOVE
Adea Adea.
Adea Adea. - Vor 2 Tage
👌👌👌👌👌
Gresa Gashi
Gresa Gashi - Vor 2 Tage
O zot kur e pasha qet kang si profil thojsha kang palidhje esht a hiq pa e ngu
A sod e ngova OMG supet nice koka pse se ngojsha ma heret
Brikena Erebara
Brikena Erebara - Vor 2 Tage
Sa e bukur kjo kenge me e bukur se te gjitha kenget
Tani Limushaj
Tani Limushaj - Vor 2 Tage
shum keng e bukur
2 Ton me i miri suksese🎤
Fatlum Tafilaj
Fatlum Tafilaj - Vor 2 Tage
💖❤️💖💖💖❤️❤️❤️❤️
Vasyl Semenyuk
Vasyl Semenyuk - Vor 2 Tage
What leanguage is this?
Geg Toska
Geg Toska - Vor Tag
Albanian langue
sonila hoxha
sonila hoxha - Vor 2 Tage
I
Zaide Saljiji
Zaide Saljiji - Vor 3 Tage
😢😢😢😘😙😚💏💏💏💋👅💝💘💖👍👌
kleanth kananaj
kleanth kananaj - Vor 3 Tage
Che bella canzone
Gera Nazeraj
Gera Nazeraj - Vor 3 Tage
super keng 😍😍😍
Enes Ademi89
Enes Ademi89 - Vor 3 Tage
😇😇😇😇
albana bardhi
albana bardhi - Vor 3 Tage
2ton ma i miri
albana bardhi
albana bardhi - Vor 3 Tage
one
Hhshsh Bdbdhdb
Hhshsh Bdbdhdb - Vor 3 Tage
e paska myt autotunen kjo qika lol
white angel
white angel - Vor 3 Tage
2Ton cdoher antistress ka qenn 😋😋😍😍❤
AKGaming
AKGaming - Vor 3 Tage
Pa syza 2ton/i hahhhahah LOL
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti - Vor 3 Tage
hahhahahaha
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti - Vor 3 Tage
mvm👍👍👍
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti - Vor 3 Tage
a hahahahahahah sa gabime matik
Judo fighter
Judo fighter - Vor 3 Tage
👑✌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻superrr
rildi xh
rildi xh - Vor 3 Tage
bravo...superrr keng
bashkpunim perfekt ❤❤
luli berisha
luli berisha - Vor 4 Tage
Bukur bro 😉😍
Mergim Ademi
Mergim Ademi - Vor 4 Tage
Ti je ma e mira
Lina Era
Lina Era - Vor 4 Tage
Të lumtë Donjeta👍
Arijana Memedi
Arijana Memedi - Vor 4 Tage
2ton un dua shum ti je zemra ime 2ton dua shum
Drita Lezi
Drita Lezi - Vor 4 Tage
Ska si tayna
Rei Redi
Rei Redi - Vor 4 Tage
we need for old 2 ton
Erjon Gashi
Erjon Gashi - Vor 4 Tage
shum bukur bravo sat mir zanin kjo qika edhe ebukur koka
ami l
ami l - Vor 4 Tage
bravooo
ami l
ami l - Vor 4 Tage
2 ton te lumt si gjithmon kenge te mrekullueshme suksese dhe zeri i ksaj vajze qenka shum i embel dhe videoklip i passtervetem ti dhe kengetarja dhe pa lakuriqsi ...suksese
Buki Buki
Buki Buki - Vor 4 Tage
❤😊💖💖👌super keng
Mirdita Berisha
Mirdita Berisha - Vor 4 Tage
shum keng e bukur bravo dyve
Daa Rmes
Daa Rmes - Vor 4 Tage
🎶🎶🎶🎶❤❤
Arbi Ameti
Arbi Ameti - Vor 4 Tage
2ton❤️❤️❤️
Visa Kola
Visa Kola - Vor 4 Tage
Super keng 2 Ton je super 😍😍
Manal Kawtharani
Manal Kawtharani - Vor 4 Tage
Geiles Lied...😋😋😋😋👌❤❤❤😘😍😍😍😍
GOLDNC
GOLDNC - Vor 4 Tage
What is this language dude
Geg Toska
Geg Toska - Vor 4 Tage
Albanian
Roxana Corinna Pancu
Roxana Corinna Pancu - Vor 5 Tage
Nje super bashkpunim ❤😍super keng 😊🖐
Klodian Mici
Klodian Mici - Vor 5 Tage
Kjo donjeta super ze i bukur 2 ton thjesht super kenge bravo🤩🤩🤩🤩😉😉😉
GIMIJAH
GIMIJAH - Vor 5 Tage
Nice
dj bigboy
dj bigboy - Vor 5 Tage
https://www.youtube.com/watch?v=TmnXRckPheA
Sandra sandta
Sandra sandta - Vor 5 Tage
Sandra aleks. Hahaha ab sah das s Access da geschähe ja aha Caravan Krähen s d VD s als das s als s sags haha Banana sah dassdieichistundIW sah w ja sechs avec schwaches aha cxdrsaywacd aha a a cs schauaverageundundinichals
myvedete kryeziu
myvedete kryeziu - Vor 5 Tage
❤❤❤👄👄💋😭😭😭😟
Kiraah
Kiraah - Vor 5 Tage
Σε γαμαμε
Edo Ode
Edo Ode - Vor 5 Tage
Ej bre qfar kangeeee. E keni kallllllll 🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️💥💥
Bahar Ghaffouri
Bahar Ghaffouri - Vor 5 Tage
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Kreshnik Kryeziu
Kreshnik Kryeziu - Vor 5 Tage
saa e bukut kjo këng ... ❤️😍
Arido Syla
Arido Syla - Vor 5 Tage
Per zotin do bej like.( the per zotin mos harro)
Avni Rusi
Avni Rusi - Vor 5 Tage
Shum e bukur perfkte kjo kenga
Anais Ani
Anais Ani - Vor 5 Tage
Vajza e ka mbyt me auto tune 🙄
Rukmane Krasniqi
Rukmane Krasniqi - Vor 5 Tage
First GamingTV
First GamingTV - Vor 5 Tage
Veryy nice song :)
Ersila Behra
Ersila Behra - Vor 5 Tage
Shume keng e bukur❤❤❤❤💕
Verona rona
Verona rona - Vor 5 Tage
Shum e bukur kjo keng
Gerti
Gerti - Vor 5 Tage
😀😀😀😀😀😀😀
Joker
Joker - Vor 5 Tage
I like this song,more than my ex🤷‍♂️
marilanda
marilanda - Vor 6 Tage
Kuku ti je ajo Donjeta e vogel qe ke bo covera a bravooo se yll je dhe ke zo perfect 😚😚
Nächstes Video