RTV KLAN
RTV KLAN
  • 43 544
  • 659 688 409
  • 0
  • Beigetreten 25 Feb 2011
KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

Video
Opinion - Protesta e studenteve, c'do te ndodhe? (11 dhjetor 2018)
Opinion - Protesta e studenteve, c'do te ndodhe? (11 dhjetor 2018)
Vor 6 Stunden
www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Armand Shkullaku, Mark Marku, Mustafa Nano, Andi Bejtja, Prenc Zogaj.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 00:20
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Dhjetor 2018, ora 00:20
Vor 7 Stunden
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Reis Çiço.
Ngrihet Keshilli i Larte i Prokurorise
Ngrihet Keshilli i Larte i Prokurorise
Vor 9 Stunden
Pas më shumë se dy vite nga votimi i Reformës në Drejtësi është ngritur një nga organet më të rëndësishme të sistemit të ri të drejtësisë. Të martën janë ...
VOA: Dyshime se pas “DH Albania” qendron Bashkim Ulaj
VOA: Dyshime se pas “DH Albania” qendron Bashkim Ulaj
Vor 9 Stunden
Zhvillime të reja përsa i përket skandalit të marrjes së dy tenderave prej 30 milionë eurosh nga kompania DH Albania me dokumente të falsifikuar.
Skadon afati per qeverine, studentet vazhdojne protesten
Skadon afati per qeverine, studentet vazhdojne protesten
Vor 10 Stunden
Prej orës 10:00 të mëngjesit studentët protestuan për plotësimin e 8 kërkesave të adresuara ndaj Kryeministrit Edi Rama. Krahas të rinjve nga Tirana, ...
Stop-Kushtet ne konviktin e inxhinjerise, shume llafe pak pune!(11.12.2018)
Stop-Kushtet ne konviktin e inxhinjerise, shume llafe pak pune!(11.12.2018)
Vor 11 Stunden
Pak ditë më parë, kur protesta e studentëve kishte nisur, ministrja e arsimit Lindita Nikolla,inspektoi punën në konvikte, duke folur për kushtet e mira atje.
Stop-Vlorë, studentët i ngelin kastile! Provimi blihet me 50 euro!(11.12.2018)
Stop-Vlorë, studentët i ngelin kastile! Provimi blihet me 50 euro!(11.12.2018)
Vor 12 Stunden
Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon me zë dhe figurë, sesi blihen provimet në universitetet tona. Një studente ka gjetur sekserin e duhur në Universitetin ...
Stop- Protesta ne Stop dhe dyfytyresia e Rames! (11.12.2018)
Stop- Protesta ne Stop dhe dyfytyresia e Rames! (11.12.2018)
Vor 12 Stunden
Protesta e studentëve ka shënuar një tjetër rritje ditën e sotmë, pasi me studentët janë bashkuar edhe nxënës të shkollave të mesme dhe qytetarë. “Stop” jell një ...
Stop - Konviktet e inxhinjerise, shume reklame por asnje kusht jetese! (11 dhjetor 2018)
Stop - Konviktet e inxhinjerise, shume reklame por asnje kusht jetese! (11 dhjetor 2018)
Vor 12 Stunden
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Pak ditë më parë, kur ...
Stop - Vlore, studentja blen provimin me 50 euro. Sekseri: Ju ngelin kastile! (11 dhjetor 2018)
Stop - Vlore, studentja blen provimin me 50 euro. Sekseri: Ju ngelin kastile! (11 dhjetor 2018)
Vor 12 Stunden
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Kamera e fshehtë e ...
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (11 Dhjetor 2018)
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (11 Dhjetor 2018)
Vor 12 Stunden
Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.
Ahmeti: Nuk duhet te kete vonesa ne aplikimin e Marreveshjes se Prespes
Ahmeti: Nuk duhet te kete vonesa ne aplikimin e Marreveshjes se Prespes
Vor 13 Stunden
Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ka deklaruar se ka drojë për dëmtim të procesit të zbatimit të plotë të “Marrëveshjes së Prespës”. Për këtë arsye ai ka bërë thirrje që.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 19:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 19:30
Vor 13 Stunden
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Drini Zeqo.
Stop - Protesta ne “Stop” dhe pirueta e qendrimeve te Rames! (11 dhjetor 2018)
Stop - Protesta ne “Stop” dhe pirueta e qendrimeve te Rames! (11 dhjetor 2018)
Vor 13 Stunden
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Protesta e studentëve ka ...
Basha: Vendi eshte perfshire nga vala e protestave
Basha: Vendi eshte perfshire nga vala e protestave
Vor 13 Stunden
Në 28- vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e cilësoi bekim për vendin protestën e studentëve. “Të rinjtë ishin frymëzimi, ishin forca që ...
Rudina - Si te vishemi dhe si te realizojme nje make-up gjate festave! (11 dhjetor 2018)
Rudina - Si te vishemi dhe si te realizojme nje make-up gjate festave! (11 dhjetor 2018)
Vor 15 Stunden
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Këtë periudhë, atmosfera e festave është prezente kudo. Ndaj, të gjithë ...
Rudina - Christian Panucci, flet per Kombetaret Shqiptare dhe familjen! (11 dhjetor 2018)
Rudina - Christian Panucci, flet per Kombetaret Shqiptare dhe familjen! (11 dhjetor 2018)
Vor 15 Stunden
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ai është një personazh i lidhur me botën e futbollit dhe që ka provuar ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 15:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 15:30
Vor 16 Stunden
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Anjola Hamzaj.
Nisin hetimet edhe per skandalin tjeter te DH Albania
Nisin hetimet edhe per skandalin tjeter te DH Albania
Vor 16 Stunden
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet edhe për skandalin tjetër të kompanisë DH Albania, atë të linjës 220 kilovolt Burrel-Peshkopi me vlerë 12 milionë euro.
20 vjet “Kenga Magjike”, Gjebrea zbulon formulen e suksesit
20 vjet “Kenga Magjike”, Gjebrea zbulon formulen e suksesit
Vor 17 Stunden
Kënga Magjike” e mbylli edicionin e 20, por suksesi i saj la pas magjinë e vet. Jo vetëm këngët që u bënë hit në pak ditë, por gjithashtu me përqëndrim tek ...
SHBA konfirmon: Dokumentet e “DH Albania”, te falsifikuara
SHBA konfirmon: Dokumentet e “DH Albania”, te falsifikuara
Vor 17 Stunden
Damian Gjiknuri: "Nëse vërtetohet qoftë edhe një lidhje apo përgjegjësi e vetme e imja me aferën e tenderit jap dorëheqjen"! Skandali me kompaninë që ka ...
Sekuestrohen pasurite e Kastriot Kiles
Sekuestrohen pasurite e Kastriot Kiles
Vor 17 Stunden
Kur kanë kaluar dy muaj nga arrestimi Kastriot Kilës në Elbasan, Prokuroria ka sekuestruar pasurinë e 37-vjeçarit vlera e së cilësi shkon në rreth 710 milionë ...
Studentet: Nuk ka negociata, te zbatohen kerkesat tona
Studentet: Nuk ka negociata, te zbatohen kerkesat tona
Vor 17 Stunden
Studentët qëndrojnë të palëkundur përballë qeverisë, duke kërkuar vetëm zbatimin e kërkesave të tyre dhe refuzojnë kategorikisht asnjë negociatë apo dialog.
Rikonstruktohen konviktet e Inxhinierisë
Rikonstruktohen konviktet e Inxhinierisë
Vor 18 Stunden
Puna për rikonstruksionin e godinave të Inxhinierisë se Ndërtimit , tek 21 Dhjetori ka përfunduar. Kjo është pamja e godinave nga jashtë e postuar në rrjete ...
Rama: Jam dakord me 8 pikat
Rama: Jam dakord me 8 pikat
Vor 18 Stunden
Kryeministri Edi Rama u është drejtuar përsëri studentëve protestues me një thirrje për dialog përmes një postimi në rrjetin social Facebook. U kërkon që të ...
Aldo Morning Show - Emisioni dt. 11 dhjetor 2018
Aldo Morning Show - Emisioni dt. 11 dhjetor 2018
Vor 18 Stunden
www.tvklan.al Emision nga Aldon Lipe.
Sfida e gatimit - Emisioni 27 (11 dhjetor 2018)
Sfida e gatimit - Emisioni 27 (11 dhjetor 2018)
Vor 20 Stunden
www.tvklan.al Sfida e gatimit nga shefat e kuzhines Alfio & Indriti.
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 12:00
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 12:00
Vor 20 Stunden
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Brikena Prifti.
Stop-"Pisheze gazmore shtatin hedhur ke, te mori ne qafe sharra e re!"(10.12,2018)
Stop-"Pisheze gazmore shtatin hedhur ke, te mori ne qafe sharra e re!"(10.12,2018)
Vor 20 Stunden
Nje firme e re sharre ne qytetin e Rrogozhines duket qe i eshte "futur me koke" prerjes se pemeve te vjetra.
Gjiknuri: ARRSH prishi kontraten me "DH Albania"
Gjiknuri: ARRSH prishi kontraten me "DH Albania"
Vor 22 Stunden
Autoriteti Rrugor Shqiptar ka shkëputur në mënyrë të njëanshme kontratën me kompaninë "DH Albania", e cila ka falsifikuar dokumentet. Lajmi është bërë i ditur ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 09:00
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 09:00
Vor 22 Stunden
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Redi Prifti.
Çfarë ndodhi ne Portin e Durresit gjate 24 oreve te fundit
Çfarë ndodhi ne Portin e Durresit gjate 24 oreve te fundit
Vor 22 Stunden
Gjatë 24 orëve të fundit, në Portin e Durrësit janë goditur dy raste të paligjshme, ajo e trafikut të drogës dhe e falsifikimit të dokumenteve. Mbrëmjen e djeshme ...
Stop- Velipoje, "Harku i Berdices" dhe cilesia e punimeve sketerr! (10.12.2018)
Stop- Velipoje, "Harku i Berdices" dhe cilesia e punimeve sketerr! (10.12.2018)
Vor 23 Stunden
Në Harkun e Bërdicës asfalti është i një cilësie të tillë, sa grryhet me këpucë.
Opinion - Cfare kerkojne studentet? (10 dhjetor 2018)
Opinion - Cfare kerkojne studentet? (10 dhjetor 2018)
Vor Tag
www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Enrik Shehu, Celdo Brahimaj, Inva Mamica, Nikol Mukaj, Rezart Prifti, Eni Papa, ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 00:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Dhjetor 2018, ora 00:30
Vor Tag
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Reis Çiço.
Thellohet skandali me kompanine “DH Albania”
Thellohet skandali me kompanine “DH Albania”
Vor Tag
Thellohet edhe me tej skandali me kompaninë “DH Albania” e cila akuzohet se me dokumente të falsifikuara ka fituar tenderin prej 18 milionë eurosh me ...
Vazhdojne prishjet ne Unazen e Madhe
Vazhdojne prishjet ne Unazen e Madhe
Vor Tag
Ky është momenti kur një prej dy banesave tre katëshe në zonën e “Astirit” u hodh poshtë nga Inspektorati i Mbrojtjes se Territorit në Bashkinë e Tiranës.
Studentet nuk pranojne oferten per dialog
Studentet nuk pranojne oferten per dialog
Vor Tag
Asnjë negociatë rreth kërkesave të parashtruara. Është ky qëndrimi i studentëve edhe në ditën e shtatë të protestës, duke refuzuar një tjetër ftesë për dialog nga ...
Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (10 dhjetor 2018)
Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (10 dhjetor 2018)
Vor Tag
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Në një ambient tregtimi ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 10 Dhjetor 2018, ora 19:30
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 10 Dhjetor 2018, ora 19:30
Vor Tag
facebook.com/tvklan/ www.tvklan.al Spiker: Drini Zeqo.
Protesta kunder rritjes se karburantit ne rrethe
Protesta kunder rritjes se karburantit ne rrethe
Vor Tag
Mbrëmjen e sotme ka pasur tubime edhe në disa qytete të tjera të vendit. Në Shkodër dhe në Kavajë qytetarët kërkojnë ulje të çmimit të karburantit. Në të dyja ...
Rama: Protesta te punonjesve te bashkive te PD
Rama: Protesta te punonjesve te bashkive te PD
Vor Tag
Tubimet e mbajtura në Shkodër, Kavajë dhe Lezhë kryeministri Edi Rama i konsideron të nxitura nga Partia Demokratike. “Interesant. Punonjësit e bashkisë ...
Vajza e Azem Hajdarit shperthen kunder PD
Vajza e Azem Hajdarit shperthen kunder PD
Vor Tag
Jam gati të le mandatin dhe tu bashkohem studentëve.” Pas këtij premtimi të guximshëm në 8 Dhjetor, deputetja e Partisë Demokratike Rudina Hajdari, vajza e ...
E diela shqiptare - Post Kenga Magjike 2018! (09 dhjetor 2018)
E diela shqiptare - Post Kenga Magjike 2018! (09 dhjetor 2018)
Vor Tag
www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
Rudina - Historia e dashurise mes regjisorit Robert Budina dhe Sabina Kodres! (10 dhjetor 2018)
Rudina - Historia e dashurise mes regjisorit Robert Budina dhe Sabina Kodres! (10 dhjetor 2018)
Vor Tag
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
Rudina - 7-vjecarja qe enderron te behet nje akrobate! (10 dhjetor 2018)
Rudina - 7-vjecarja qe enderron te behet nje akrobate! (10 dhjetor 2018)
Vor Tag
www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.