Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)

14 370
349
 
KOMMENTARE
Luani Yt
Luani Yt - Vor 4 Stunden
Kenge e bukur Kthema.....
Jona Jona matmuja
Jona Jona matmuja - Vor 6 Stunden
Shumummmmmmmmmmm e bukur kenga urime zoti u rujt te dyve⭐️⭐️😘😘💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
JU.01
JU.01 - Vor 7 Stunden
you are the best
Elena Aleks Herta
Elena Aleks Herta - Vor 17 Stunden
Super këng
Këngtar njish 👌👌👌👌
Nora Troci
Nora Troci - Vor 19 Stunden
Omg this voice😭😭😍😍
Albina Nikqi Albina Nikqi
Albina Nikqi Albina Nikqi - Vor 22 Stunden
😚😚😚😚😚😚
Elidon Stenaj
Elidon Stenaj - Vor Tag
Like per mundimin e atyne qe hupin koh per persona t'pa vler 👌✍️
Seada Sina
Seada Sina - Vor Tag
Bravo
Gerion Hyska
Gerion Hyska - Vor Tag
super kenge 😭😭😭
Manda Nure
Manda Nure - Vor Tag
Super kenge😍
Dhurata Dora
Dhurata Dora - Vor Tag
Shum zërin e mir ky Irkenci mendoj se ështe me i Miri ne estrad
anastasia anna
anastasia anna - Vor Tag
☹️☹️
Besa Paqa
Besa Paqa - Vor Tag
Suuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrr👌👌👌👌👌😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣
Hacer Demirhan
Hacer Demirhan - Vor Tag
Love this song❤
From Turkey 🇹🇷💜
Jorida Sulejmani
Jorida Sulejmani - Vor Tag
😍😍😍😍😘
cool girls
cool girls - Vor Tag
Like kush osht ktu para se mu ba hit
Xhulia G
Xhulia G - Vor Tag
Hit i padiskutuar, pershendetje nga gjermania
Nela Ndreu
Nela Ndreu - Vor Tag
kthema ❤ qe ta dhashe ti se meriton met dashte .nk e di a ta kam than sa kam vujt um kur u ndam .😢😢
NaQo 007
NaQo 007 - Vor Tag
Kaltrina ze qe nuk harrohet leht 👏👏
Laura Sandria
Laura Sandria - Vor Tag
#1 ne zvicerr😍😍😍😍😍
vAzoCkt TV
vAzoCkt TV - Vor Tag
Oke
Flogerta Lloba
Flogerta Lloba - Vor 2 Tage
Kenga me e bukur qe kam nigju naj hereeeeeee , 😍😍😍😍😍😍😍
Valentina Stollaj
Valentina Stollaj - Vor 2 Tage
Super keng👌👌👌❤👍👍👍
Laja Nela
Laja Nela - Vor 2 Tage
😍😍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞💞💞💝💝💝💝💟💟💟💟💟💟💟
Xhoana Cullhaj
Xhoana Cullhaj - Vor 2 Tage
Kush tjetër po pret nji bashkëpunim me ylli limani? 😍😍
Always the best ❤ lov u
Lulkuqe
Lulkuqe - Vor 2 Tage
👍🏻
It's V
It's V - Vor 2 Tage
Kte keng e degjoji 100 here ne dit dje me pelqen shum
EGLI
EGLI - Vor 2 Tage
Super fare
bella dream
bella dream - Vor 2 Tage
😚😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj - Vor 2 Tage
Sehr schön Kaltrina Selimi😍💎
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku - Vor 2 Tage
Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Viola viola
Viola viola - Vor 2 Tage
😘😘😘🤗🤗🤗👏👏👏👏
Joshua Mink
Joshua Mink - Vor 2 Tage
Langweilig
Drin Memeti
Drin Memeti - Vor 2 Tage
Super bashkëpunimi 👍
Adi Adi
Adi Adi - Vor 2 Tage
Eh si gjithmon keng keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo 👏👏 flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍
Massimo Di Monte
Massimo Di Monte - Vor 2 Tage
Shume e bukur kjo kenge .
era 99
era 99 - Vor 2 Tage
irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❤❤❤
bona zenelaj
bona zenelaj - Vor 2 Tage
😢😢
Berisha Berish
Berisha Berish - Vor 3 Tage
e mir aa....
Bahri Ujupi
Bahri Ujupi - Vor 3 Tage
super hit
Trap
Trap - Vor 3 Tage
How the fuck did it go to #1?
Mattsson 1
Mattsson 1 - Vor 3 Tage
Nul
Redi Stiven
Redi Stiven - Vor 3 Tage
Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞
Bekim Sefedini
Bekim Sefedini - Vor 3 Tage
Kallne ma shpesh
ASK55
ASK55 - Vor 3 Tage
Woaw this guy is hottttt
diese _Kurdin01
diese _Kurdin01 - Vor 3 Tage
Deutsche???😅😂❤️
Voca itali
Voca itali - Vor 3 Tage
Ohh Shum kenge e qellume 💔👁💘👍👑🍰⭐🙏🙏👏👏👏👏
Nora Nora
Nora Nora - Vor 3 Tage
i loveee it
Lannda Ak
Lannda Ak - Vor 3 Tage
Kaltrina 👌👌❤
Mergim Hasanaj
Mergim Hasanaj - Vor 3 Tage
Dëgjoje këngën në spotify
https://open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ
Ajni Xhesi
Ajni Xhesi - Vor 3 Tage
Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart
Loreta Gashi
Loreta Gashi - Vor 3 Tage
Une Jam italiana po di me foto ship
Loreta Gashi
Loreta Gashi - Vor 3 Tage
Sum i biker osht a po
jam ajo
jam ajo - Vor 3 Tage
Irkenc emer interesant ki 👏Bravo per muziken po spotti jo i mire 👎
Miranda Kasa
Miranda Kasa - Vor 3 Tage
Bravo IRKENC HYKA
Mevi Shehu
Mevi Shehu - Vor 3 Tage
Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet.
Very beautiful song ♥️
S U P R E M Ez
S U P R E M Ez - Vor 3 Tage
I like this song!

Like if you do too!
Mirsad Rexhaj
Mirsad Rexhaj - Vor 2 Tage
Kombinim Fantastik!
Clarek Milina
Clarek Milina - Vor 3 Tage
♥♥♥♥♥
leo-luca team
leo-luca team - Vor 3 Tage
Für alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER - Vor 3 Tage
Mbaresi dhe tek kjo keng
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao - Vor 3 Tage
super super👍👏👏👏
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka - Vor 3 Tage
Sa bukur
Vali Dora h
Vali Dora h - Vor 4 Tage
Favorite 🎶🎵🔊
Atlantis Art
Atlantis Art - Vor 4 Tage
J'aimes assez bien même si je comprend pas vôtre langues
Atlantis Art
Atlantis Art - Vor 4 Tage
💙
Nantia Ever
Nantia Ever - Vor 4 Tage
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe - Vor 4 Tage
Akoma po vuaj 😔
Anxhela Hysa
Anxhela Hysa - Vor 4 Tage
Super keng ❤️❤️
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili - Vor 4 Tage
Irkenc, faleminderit që riktheve përsëri këngëtaren Kaltrina Selimi në muzikë. Dhe për ne fansat që duam zërin, këngët, muzikën tënde bëhu më prezent me intervista në gazeta, radio & televizion. Duam të njohim më shumë Irkencin.
HR 13
HR 13 - Vor 4 Tage
BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❤️❤️❤️❤️
Ndero Lima
Ndero Lima - Vor 4 Tage
Vetëm njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillë , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtë
Mirjana Morina
Mirjana Morina - Vor 4 Tage
Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart 🤗☺
Samire Pllana
Samire Pllana - Vor 4 Tage
Teper mire hitttttt ju pershendes
Fatime Gjoka
Fatime Gjoka - Vor 4 Tage
Kengë shumë e bukur like komentit nese mendoni se esht një. hit shum i bukurë!🙈
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi - Vor 4 Tage
Kengtari lrkenc dhe kaltrina selimi dy kengtare ma te mir sukese per juve dyve like bon ♥️♥️😘😘❤️❤️👌
Elida Hajdari
Elida Hajdari - Vor 4 Tage
Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc
nsadriu
nsadriu - Vor 4 Tage
Shum këngë e bukur që të prek në shpirt.Suksese të dyve!
Dosier K
Dosier K - Vor 4 Tage
Mashum se 100 milion view meriton Big up 🔊
Burim Sadiku
Burim Sadiku - Vor 4 Tage
Flori kendon bukur dhe eshte face,po edhe ky po kendojka bukur suksese
Elsuida Balozi
Elsuida Balozi - Vor 4 Tage
Like like like 👏👏👏👏👏Zoti te rujt Irkenc Hyka 🙏Perfekt !👌
ornela ornela
ornela ornela - Vor 4 Tage
Shyqyr me ne fund nje kenge qe nuk perdoret dialekti kosovar👀🙏🏻!!
It's Got Talent
It's Got Talent - Vor 4 Tage
Quhet e folme , praktikoni se pari çasje te duhur termeve pastaj komento !
Megi Rexhepi
Megi Rexhepi - Vor 4 Tage
A e njef butrint imerin
It's V
It's V - Vor 4 Tage
Super
Xheni Shuaipi
Xheni Shuaipi - Vor 4 Tage
Ca zeri ka Irkenc Hyka 😍😍😍
Keye /
Keye / - Vor 4 Tage
In tendenza in Italia, visual comprate?
Klea Turku
Klea Turku - Vor 4 Tage
😍😍😍😍😘😘💞💞
Manu intaglio
Manu intaglio - Vor 4 Tage
😍😍😍😍😍
Eni Eni
Eni Eni - Vor 4 Tage
💔😖😞Nuk ia vlen te qash per dike qe nuk di te vlersoj ty dhe zemren tende 😞😖💔
Eni Eni
Eni Eni - Vor 4 Tage
+ariana Bregasi Uuuuu vertet nuk e dija flm qe ma the
ariana Bregasi
ariana Bregasi - Vor 4 Tage
Pershendetje. Jeni gabim.
Xhuana Biba
Xhuana Biba - Vor 4 Tage
Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton me tdasht. Super hit .like kush mendon si un 😊
Kelem File
Kelem File - Vor 4 Tage
Kthema kohen qe kam humb
Kthemi lotet kethmi plumb....😂
Fatmir Spahiu
Fatmir Spahiu - Vor 4 Tage
Kthema ❤️ qe ta dhashe
Kelem File
Kelem File - Vor 4 Tage
Gjith jeten mdhe dashni po dashni helm😩😩😩😭😭
Doruntina Mustafi
Doruntina Mustafi - Vor 4 Tage
Kta qe i kan ba dislike jan do kojshi tmi qe e kan mar inati prej zerit qe po ja lshoj kur pe ndegjoj 😂😂
Ervis Hasa
Ervis Hasa - Vor 4 Tage
Tekse dhe muzik shum te mira pa banalitete ben Irkenci me verte po behet i fort ne treg bravo
Deborah D
Deborah D - Vor 4 Tage
I hate this music
Liljana Sufaj
Liljana Sufaj - Vor Tag
Simple....Don't listen it....
tony av
tony av - Vor 4 Tage
Irkenc shum te njejta i ki kenget ,,kaltrina po i jep pak freski se ti ske dallim nga te tjerat keng nje ritem nje melodi te gjitha
antoni tuss
antoni tuss - Vor 4 Tage
Suksese super kenge
Dany Daniella
Dany Daniella - Vor 4 Tage
😘😘❤❤🇷🇴🇷🇴🔥🔥
Sindi Salliu
Sindi Salliu - Vor 4 Tage
suuupeeeeer😍
nickalm
nickalm - Vor 4 Tage
Kaltrina mrekullia kenges wow
Nächstes Video