Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)

23 269
1 050
 
KOMMENTARE
Repzy `
Repzy ` - Vor 8 Tage
Mashallah Erkenc 👑👑🎵🎵🎶🎶🎙🎙
Matilda Peza
Matilda Peza - Vor 13 Tage
super kenge ❤❤
Bernardo Rina
Bernardo Rina - Vor 17 Tage
Supet
Alma Agaliu
Alma Agaliu - Vor 18 Tage
Orea tragudhi
Medina Bajramovic
Medina Bajramovic - Vor 19 Tage
👌💞🔥🎹
Denis Kosova
Denis Kosova - Vor 19 Tage
Bravo Endrit Mumajesi MUMA. Sic ke emnrin ke bere dhe kengen. E ke ndrit kte super kenge... Pike se pari falenderimet te takojne ty qe e shkruan kengen dhe pastaj keto qe kendojne. Bashkpunim shume i mire i te treve. Suksese te metejshme
Tumblr Pics
Tumblr Pics - Vor 23 Tage
kjo keng shum e mir dhe bashkpunimi i qelluar por ni verejtje per kaltrinen e ke tepru shum me ndryshim e pamjes dhe e ke ndrydhu stilin e te kenduarit ma mir qysh e ke pas ne fillim stilin dhe zhanrin e muzikes te ka shku ma shum edhe me shminkat e ke tepru ne qe spot kenga e mir por ti aspak sme ngjan me kaltrinen je bo si sozija e saj me vjen keq per kritika por eshtd mendimi im
Genti Hyka
Genti Hyka - Vor 25 Tage
e adhuroj kete kenge je ma i miri prej krejdve irikenc 😥😥
Jurgen King
Jurgen King - Vor Monat
Amon kjo kenga sja vlen me I Bo unlike kush ja ka booo amon 710 unlike sja vlen sepse sdini te jetoni edhe te digjoni muzik sdini kjo keng esht super por njerzitt nga inatii bejn unlike
jana marke
jana marke - Vor Monat
OBSESSED with this song.
Donika Nika
Donika Nika - Vor Monat
Keng shum e mir,e ti irkenc e ki nje ze tveqantt.
Ganne M
Ganne M - Vor Monat
😍😍🔥🔥🔥 Kthema zemren qe ta dhash ,ti se meriton me te dasht😢😢
Erjon Gashi
Erjon Gashi - Vor Monat
shum hit ibukur kurr sbehet bajat kaltrina yll bote
ferdi karai
ferdi karai - Vor Monat
👌👌👌👌👌👌👌👌👏
Alaudin Zymeri
Alaudin Zymeri - Vor Monat
Do kalojn vite dhe si kjo kenge nuk do kete😍😘😍😍like kush mendon keshtu😘😍😍
E63S Albania
E63S Albania - Vor Monat
Super Kongggggggggff
florjana Gjokaj
florjana Gjokaj - Vor Monat
Shum bukur ❤❤💕💕
Super HTonic
Super HTonic - Vor Monat
Krejt lavdatat per irkencin amo kaltrina perfekt Po knon Hallall 👏🏼👏🏼👏🏼
Enerida Hoxhaj
Enerida Hoxhaj - Vor 2 Monate
Eee esht e veshtir ta harrosh nje person q e ke dasht pa fund
TSuNaMi
TSuNaMi - Vor 2 Monate
Çok Güzel 🇹🇷🇦🇱❤💛🎶
Sabi Sabi
Sabi Sabi - Vor 2 Monate
Nice song
Erjon Gashi
Erjon Gashi - Vor 2 Monate
shum bukur bukur ju lumt badhkpunim prefekt
Bali M
Bali M - Vor 2 Monate
Irkenc ë kalle krejth shum fort fare
Islam Kull
Islam Kull - Vor 2 Monate
Shummmm e bukur kjo kenga
Bravi
Yll Dervishaj
Yll Dervishaj - Vor 2 Monate
Nice
Shkoder Alllahhd
Shkoder Alllahhd - Vor 2 Monate
kombinim jashtzakonisht i bukur
Ajmone Uruci
Ajmone Uruci - Vor 2 Monate
Kang e pazevendsushme nji kang qe 100 her e ndegjon edhe kur nuk te bahet e bajat bravo dyt jan te shelqxshem
julia Gashi
julia Gashi - Vor 2 Monate
shummm shumm keng e bukur
Radost Dimitrova
Radost Dimitrova - Vor 2 Monate
https://lyricstranslate.com/bg/kthema-return.html
Return
Irkenci:
Return me the heart i gave you
You don't deserve what I gave you
I don't know if ihave said it
because i was hurt when we broke up

Katrina:
Return to me the time I gave you
Return the tears,return the bullets
Better if they kill me
rather than seeing you with someone else

Irkenci:
This heart,I will pick it up piece by piece
My whole life I will love you
for the rest of the life it is left in me

Katrina:
How wrong,how wrong,how wrong
I know it from the beginning
From love there is no cure
Ahhh my soul

Irkenci:
Return me the heart i gave you
You don't deserve what I gave you
I don't know if ihave said it
because i was hurt when we broke up

Katrina:
Return to me the time I gave you
Return the tears,return the bullets
Better if they kill me
rather than seeing you with someone else

In my heart ,for someone else
there is no place
in your whole life you gave me love
but poisonous love

Irkenci:
How wrong,how wrong,how wrong
I know it from the beginning
From love there is no cure
Ahhh my soul

Return me the heart i gave you
You don't deserve what I gave you
I don't know if ihave said it
because i was hurt when we broke up

Katrina:
Return to me the time I gave you
Return the tears,return the bullets
Better if they kill me
rather than seeing you with someone else.
Lionola Dia
Lionola Dia - Vor 2 Monate
kenga shum bukur edhe te dyt po kendoni bukur por ti kaltrin koke plak shum edhe syt ne grope te paskan hy sikur ato shtrigat plaka. mos u vesh mo si nuse se nuk i ka hije plakes jooo 😑😑😑
Kastriot Morina
Kastriot Morina - Vor 2 Monate
😊🤩😍👍
Daniel Minecraft
Daniel Minecraft - Vor 2 Monate
Super kenge bravo te dyve jeni yje
Tina Mazreku
Tina Mazreku - Vor 2 Monate
sa mir bravooo shum t mir jenii na knaqqttt bravoooòoo
Samsung Sa
Samsung Sa - Vor 2 Monate
Duhet te ma kthesh zmr Persi Lace 🌟🌟🌟
Narcisa Narcisa
Narcisa Narcisa - Vor 2 Monate
Kthema zmr qe ta dhash ti se meritove dashnin Tim 😣😭😭nga dashnia spaska sherim sa kam vuajt kur u ndam me nje tjt smund te shoh 😭😭💔
Narcisa Narcisa
Narcisa Narcisa - Vor 2 Monate
Nje kng reale dhe shum prekese😭🔫🗡
Mimi Schmidt
Mimi Schmidt - Vor 2 Monate
💫👍
Mimoza Rira
Mimoza Rira - Vor 2 Monate
shum e bukur koplimeti ❤❤
Manjola Struga
Manjola Struga - Vor 2 Monate
Super kenge🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩🤩🤩🤩🤩
Lilli Mi
Lilli Mi - Vor 2 Monate
❤💔
Kercova Tallava
Kercova Tallava - Vor 2 Monate
29.12.1989 U.N 💘
Elisa Prendushi
Elisa Prendushi - Vor 2 Monate
Kthema kohën që kam humb, kthemi lotët, kthemi plumb🙈çfarë bashkëpunimi😍
Joni Joni
Joni Joni - Vor 2 Monate
super
Joni Joni
Joni Joni - Vor 2 Monate
je njesh
Gentiana Elezi
Gentiana Elezi - Vor 3 Monate
Kenge shum e bukur bravo !Ke nje ze te embel!!!
Astrit K Vlersoni
Astrit K Vlersoni - Vor 3 Monate
Ky meriton dhe më shum
Ina Selimi
Ina Selimi - Vor 3 Monate
Gjithe jeten kam me te dasht sa jete m ka mbet ! ❤
erisa begu
erisa begu - Vor 3 Monate
Kjo kenege eshte fantastike😍😍
Jona Jona matmuja
Jona Jona matmuja - Vor 3 Monate
Me mira her e ngjoj kete keng zoti ju rujt super kenge yje te dy jeni suksese kudo⭐️⭐️❤️❤️
Ilyrian Bloodline
Ilyrian Bloodline - Vor 3 Monate
Kurr mos u nal irkenc je i mrekulushem 👏🏻👏🏻👏🏻
shqipgaming shqipgaming
shqipgaming shqipgaming - Vor 3 Monate
Kaltrina selim urime kenga 💖😙
shqipgaming shqipgaming
shqipgaming shqipgaming - Vor 3 Monate
Sa mir
Yennia Malca
Yennia Malca - Vor 3 Monate
Waooooooooo❤❤❤❤❤❤❤❤
Hidajte Nallbani
Hidajte Nallbani - Vor 3 Monate
Super kenge...
Btflbrxgrl QUEEN
Btflbrxgrl QUEEN - Vor 3 Monate
👎👎👎👎👎👎👎
Mbreti Jetes
Mbreti Jetes - Vor 3 Monate
Irkenc Hyka ft Flori Mumajesi ❤💪
liridona pajaziti
liridona pajaziti - Vor 3 Monate
❤️❤️🙏
annonim anonim
annonim anonim - Vor 3 Monate
Love this song and love this singers
enea ganiu
enea ganiu - Vor 3 Monate
Teksti
Kthema zemren qe ta dhash
Ti se meriton met dash
Nuk e di a ta kan than sa kam vujt un kur u ndam
Kaltrina
Kthema kohen qe kam humb
Kthemi lotet kthemi plumb
Shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa
Irkenc
Kte zemer
copa copa p.o. e mbledh gjith jeten ka me dasht sa jet mka mbet
Kaltrina
Sa gabim sa gabim
E kom dit qe n fillim
Nga dashina s ka sherim ah shpirti I'm

Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht nuk e di
A ta kan than sa kam vujt un kur u ndam
Kaltrina
Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa
Kaltrina
Kte zemer per nje tjeter nuk kam vend gjith jeten mdhe dashni p.o. dashni helm
Sa gabim sa gabim E kom dit qe n fillim nga dashina s ka sherim ah shpirti
Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht nuk e di a ta kan than sa kam vujt un kur u ndam
Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa.
Like plizz
Pat Shala
Pat Shala - Vor 3 Monate
Bravo per tekstin ne video.
Anastasi Coliu
Anastasi Coliu - Vor 3 Monate
Bravo ,super dhe kenga e radhes
Ελενα Σαρικα
Ελενα Σαρικα - Vor 3 Monate
Shum kenge e bukur prekese bravo ju lumte goja suksese
Bana Berisha
Bana Berisha - Vor 3 Monate
Give me back my heart that I gave you
You dont deserve to be loved
I dont know whether they told you
How much i grieved when we broke up
Give me back the time I lost
Give me back my tears, give them back to me as bullets
It’s better to be killed by them
than to see you with someone else

This heart, she/he picks it up piece by piece
I will love her/him for the rest of my life whatever the lengh
How wrong how wrong how wrong it was
I’ve known from the very beginning
There is no cure for love
Oh my poor soul

Give me back my heart that I gave you
You dont deserve to be loved
I dont know whether they told you
How much i grieved when we broke up
Give me back the time I lost
Give me back my tears, give them back to me as bullets
It’s better to be killed by them
than to see you with someone else

In my heart, there is no place for someone else
All my life you gave me love but toxic love
How wrong how wrong how wrong it was
I’ve known from the very beginning
There is no cure for love
Oh my poor soul

Give me back my heart that I gave you
You dont deserve to be loved
I dont know whether they told you
How much i grieved when we broke up
Give me back the time I lost
Give me back my tears, give them back to me as bullets
It’s better to be killed by them
than to see you with someone else
Nexharije Emerllahu
Nexharije Emerllahu - Vor 4 Monate
Bravo
Roshi Tallamanda
Roshi Tallamanda - Vor 4 Monate
😂😂😂😂😂❤❤❤💋⚘
Soni Vl
Soni Vl - Vor 4 Monate
sa gabim sa gabim e kam dit qe ne fillim😢😢💔💔👏👏
Max Kadriu
Max Kadriu - Vor 4 Monate
Këngë e bukur, s'ka fjalë.
Irkenc Hyka - me e mbajtë në mënd këtë emër.
Zsanett Zsibrita
Zsanett Zsibrita - Vor 4 Monate
❤❤❤😘😘😘
albania gaming tv
albania gaming tv - Vor 4 Monate
Kjo zemr Copa Copa po mbet me dhe dashni po dashni helm kthemi lotet qe kam derdh kthemi plumb shum me mir ata me vrai se me tjeter Ty me tpa
Bernardo Rina
Bernardo Rina - Vor 4 Monate
Nuk ka dit mos degjoj t
Bernardo Rina
Bernardo Rina - Vor 4 Monate
O zot cfsr kenge je njesh
tayna tayna
tayna tayna - Vor 4 Monate
Shum ma mir ata mem vra sa me tjeter ty met pa💥👍💙LIKE
Oscillator Gaming
Oscillator Gaming - Vor 4 Monate
Flori...... pastaj vjen Irkenci
Mirlinda Bytyqi
Mirlinda Bytyqi - Vor 4 Monate
Bravo suksese
Sabani Besnic
Sabani Besnic - Vor 4 Monate
forever kaltrina +irkenc
Alma Muskaj
Alma Muskaj - Vor 4 Monate
Kthemi kohen q kam humb
Aldon&Ajna Sylejmani
Aldon&Ajna Sylejmani - Vor 4 Monate
👍😰
Megiddo Megu
Megiddo Megu - Vor 4 Monate
Na fute ne tok me ket ze qe ke lorenc
Mendime Bekiri
Mendime Bekiri - Vor 4 Monate
Kthema zemren qe ta dhashhhhhhh .! Uff 😢volumin deri ne fund .!!!!!!!
Kiri Dafina
Kiri Dafina - Vor 4 Monate
😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
endrit kreka
endrit kreka - Vor 4 Monate
shum bukur te dua je i papar do te digjoj konget e tua
Megiddo Megu
Megiddo Megu - Vor 4 Monate
Shum bukur kendon
Megiddo Megu
Megiddo Megu - Vor 4 Monate
Kthema zemren
Sherafkan Safarov
Sherafkan Safarov - Vor 4 Monate
🤙🤙🤙😞
Ermin Qava
Ermin Qava - Vor 4 Monate
Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ATA .mem vra SE me tjeter ty met pa
Gabriela Gabyy
Gabriela Gabyy - Vor 4 Monate
😍🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩 ylli muzikes shqiptare 🤘🤘
Migena Haziri
Migena Haziri - Vor 4 Monate
superrrrrrrrr superrrrrrrrr
Emaa Gashi
Emaa Gashi - Vor 4 Monate
O Allahh mknaqii qikjo kong , the best song eveeeeeeeeeer 😍😍😍😍😍😍
Mira Alataş
Mira Alataş - Vor 4 Monate
Do të kisha nder me këndu me Irkenç Hyken
GAME ZONE
GAME ZONE - Vor 4 Monate
Kenget e tuja irkenc jan ilaq te qetesojn shpirtin
Elida Sala
Elida Sala - Vor 4 Monate
super hit
Despoina Lilaj
Despoina Lilaj - Vor 4 Monate
Je njeshi irkenc ... je dashuri.... 😍😍😍😍😍 shum respekte per ty ....edhe me plot plot suksese akoma...
Erblin Lusha
Erblin Lusha - Vor 4 Monate
Super Kenge ... Super Super
Andreina Memajdini
Andreina Memajdini - Vor 4 Monate
Super bravo😍😍😍
Eni Eni
Eni Eni - Vor 4 Monate
Edhe ti per elvanen e ke 😂😂😂😂
Miranda Simoni
Miranda Simoni - Vor 4 Monate
hahahaha hahaha
brisi isirb
brisi isirb - Vor 4 Monate
Te lumte Irkenc vetem ti ke bere kenge te bukura
brisi isirb
brisi isirb - Vor 4 Monate
Kenge shume e bukut
Nita Murati
Nita Murati - Vor 4 Monate
SUPER KENG SUPER BASHKPUNIM GJITHQKA PERFEKT JU LUMT PER KET KENG NA KNAQET SHQIPRI KOSOV JENI NJE SEPAKU ME MUZIK E KU MA MIR MUZIKA I QAN EDHE MALET FLM QE NA BONI MU NI MIR MOS NA LASHT ZOTI PA JUVE ARTISTA
Angel Angel
Angel Angel - Vor 4 Monate
Kthema zemren qe ta dhash
Ti see meriton me t dasht💖💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋❤❤❤❤super keng
Luan Dana
Luan Dana - Vor 4 Monate
bravo kaltrina gjithmone e bone hit edhe irkenci mire
Bella Lami
Bella Lami - Vor 4 Monate
Kthema zemren 😢
Nächstes Video