NO VIDEO :o(

Meda & Vjollca Haxhiu - Moter e vella (Official Video HD)

0
0
 
KOMMENTARE
Lurela Bytyqi
Lurela Bytyqi - Vor 5 Tage
Shummm bukurr ska ma mir se me pas vlla e moter ju lumtt dyvee
Valentina Sylaj
Valentina Sylaj - Vor 17 Tage
Shum këng e qellume eshe teksti shum i qellum bravo sukses si gjithmon👍
Naza Kopriva
Naza Kopriva - Vor Monat
Bravo kënge shumë e mirë♥♡♥♡
Rushit Ferati
Rushit Ferati - Vor 2 Monate
super keng . kenga me e mire
Ramadan Jasharaj
Ramadan Jasharaj - Vor 2 Monate
Shum.mir.valla.meda.vjollca.ju.lumte..goja.juve.valla.
Sadik Hasani
Sadik Hasani - Vor 3 Monate
sa mire moter e vella
Bleona Gashi
Bleona Gashi - Vor 3 Monate
Meda vjollca ma te mir
F767lorimp Rexhepaj
F767lorimp Rexhepaj - Vor 4 Monate
Shum e Bukur qikja kang ma ka thü Zemren
Mergime Mazreku
Mergime Mazreku - Vor 4 Monate
!😥 Bravo meda Bravo vjollca shum mir bravooooo
merita fejza
merita fejza - Vor 4 Monate
😢😢😢😢😢😢😢😢👌👌👌👏
alketa kalaj
alketa kalaj - Vor 5 Monate
Lhxcjjjhjj n a. P
gj zjinsaA mlkbk
Ramaj Lule
Ramaj Lule - Vor 5 Monate
Zemra u knofte se kenga taman per ne si jem ne gurbete ska si nena vllaje e motra ne bote nuke i zevenson kushe ju pershendes
Zhaku Zhaku
Zhaku Zhaku - Vor 5 Monate
Eehh ska si vllaj
Vera Lleshaj
Vera Lleshaj - Vor 5 Monate
super keng
VladStar 123
VladStar 123 - Vor 5 Monate
Kjo keng te ban me ca, eshte shume e dhimshme. 😭😭😭
Mirije Rustemi
Mirije Rustemi - Vor 5 Monate
Bjeri botës 🌍 ane mban ☺ kur nuk do të gjesh si dashuriaaa e motrës për vllannn💗👫
🖒like kush mendon si un👏❤
F L
F L - Vor 6 Monate
😢😢 shum këngë e dhimbshme... i love my brothers❤️❤️❤️
erhan smaqi
erhan smaqi - Vor 6 Monate
Moter e vlla ska ma mir se mu kon bashk
Lorian gashi
Lorian gashi - Vor 6 Monate
Medaaaaàaaaaaa ma i forti
Roza Markou
Roza Markou - Vor 6 Monate
O zot asht e vertet sa her qe e nigjoj ket keng qaj me lot se i ne emigrim e me mungojn shum🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
gisti lasku
gisti lasku - Vor 7 Monate
Nice
Ergys Cekici
Ergys Cekici - Vor 7 Monate
Super kenge⭐⭐⭐⭐
xhulia matosha
xhulia matosha - Vor 7 Monate
Shum e bukur kjo kenge,ju kendofte zemra gjithmone...eshte kenaqesi dhe lumturi e pafund te kesh moter e vellezer... dashuria e motrave per vellezer dhe e vellezerve per moter ska mbarim...po ky emigrimi po i ndan motra e vellezer e me nene e babe.....por me zemer gjithmone te bashkuar....
Mike Ismaili
Mike Ismaili - Vor 8 Monate
Shum e mir dhe shum e dhimbshme 😢😢😢😢
Ledi Bytyqi
Ledi Bytyqi - Vor 8 Monate
Shume e mire moter e vlla
Shkelzen Lushaj
Shkelzen Lushaj - Vor 8 Monate
❤❤
Perparim Jashari
Perparim Jashari - Vor 8 Monate
bravi meda vjolca gjidhmon prekje jetes sss
pranvera jollaj
pranvera jollaj - Vor 8 Monate
koga shum e mir 👍👍👍👍
Besar Avdylaga Official
Besar Avdylaga Official - Vor 8 Monate
Shum e mir
Lulzana Selimi
Lulzana Selimi - Vor 8 Monate
👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍
Adise Kasmi
Adise Kasmi - Vor 8 Monate
shum e bukur bravo med dhe vjlloca ju dua shum edhe ata qe te kan shkruar komente ju dua 💖💖💖💖 ju kam
Erand Zyrapi
Erand Zyrapi - Vor 9 Monate
Super
Severxhan Cilafi
Severxhan Cilafi - Vor 9 Monate
Ju lumte goja dy bilbila
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca - Vor 9 Monate
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Elita Meta
Elita Meta - Vor 9 Monate
😢😢😢
Mevlude Kurtishi
Mevlude Kurtishi - Vor 9 Monate
Hajde moter hajde o vllaaa 😥😥 pasuri ma tmadhe nuk ka npreher tnones bashk meu ba...ah gurbet qe na myte krejt .gjithmon mall per vendlindje..😥😥
Hamza Osmani
Hamza Osmani - Vor 9 Monate
Majr
Adinoel Irihaj
Adinoel Irihaj - Vor 9 Monate
Keng shum e qelluar ska si nana motra e vllau na ka nda i ziu gurbet prap bashk mu ba nana nuk eshte ma ne prehnin e nanes jo ma
Vjollce Marinaj
Vjollce Marinaj - Vor 9 Monate
E keni qajt ket keng prz..mu mbushen syt me lot kam 3 vjet pa takur familjen time, sukses Meda bashk me Vjollcen
Zyra Vila
Zyra Vila - Vor 9 Monate
Kurre skumni kenge mate mire Zoti ju shperblwft
Reda Stoun
Reda Stoun - Vor 9 Monate
big love from morocco
Jeton Hasanmetaj
Jeton Hasanmetaj - Vor 9 Monate
Je Nr.1 Meda te lumt😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😢😢😢😢😢👍👍👍👍👍💘💘💘💘💘💘💘
UKT UKT
UKT UKT - Vor 9 Monate
Bravo meda 😙😙😙😙😙😭😭😭😭😭
Sami Bytyqi
Sami Bytyqi - Vor 9 Monate
Shume e bukur
Teuta Ahmeti
Teuta Ahmeti - Vor 9 Monate
Shum këngë e mirë, por e dhimbshme këtë e ndjen veq kush është në kurbet,më kujton ditët kur u nis vëllai në kurbet, por edhe unë përshëndetje 👍💙❤💖
studio luli
studio luli - Vor 9 Monate
Shumë mir😓😓
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca - Vor 9 Monate
A ma keputi shpritin sa me.ka.marre malli per.mamin babin.motrat vellezrrir po behet gati 3 vite larg ne emigrim per njz jet me te mire me plasi shpirti mu dogje zemra per ata po me zotin shpresoj ti takoje nuk ehste e lehte larg familjes vetem.ne éndrra takohem.me.ata si live 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢nuk ka si familja ngado qe te shkoshe😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔
Zsolt Poór
Zsolt Poór - Vor 9 Monate
:(
Diana ndoci
Diana ndoci - Vor 9 Monate
Me ka vdek motra 24 veqe ka nje muj e shpirti nanes asht copa copa ska nat as dit se lote e nanes nuk pushoj e vllaj e ne 2 motra jem ne kurbet e kur ka ndigju kyte se si ka ra te fikt
Nazi Lita
Nazi Lita - Vor 9 Monate
Kenga me hit nder gjitha kenget.ma te Mir se ju ska
Nazi Lita
Nazi Lita - Vor 9 Monate
Je I madh
Alemin Zeqiri
Alemin Zeqiri - Vor 9 Monate
Me mir te kesh vella se sa para
Adelina keci
Adelina keci - Vor 9 Monate
meda miri ti
Adelina keci
Adelina keci - Vor 9 Monate
moter
Albenita Lepaja
Albenita Lepaja - Vor 9 Monate
❤❤❤❤💖💕💔
Besigesta Besigesta
Besigesta Besigesta - Vor 9 Monate
Ju kendoft zemra jeni super kengetar.
lanti lantii
lanti lantii - Vor 9 Monate
Bravo shum kang e mir med ti gjdo dit me qit kang qet hita gjithmon tlumt ,🇦🇱🤩😍
Albin Çoçaj
Albin Çoçaj - Vor 9 Monate
ju knoft zemra,kong ma ma tvlevshme ska.si kjo respekt
Anit Ismaili
Anit Ismaili - Vor 9 Monate
Ku je tu je tu shku o medo ooooooo ku ku
Mbarime Karaj
Mbarime Karaj - Vor 9 Monate
😅😅😅😅
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi - Vor 9 Monate
💎💎💎💎💎🙏🏻🙏🏻🙏🏻
klaudia klaudia
klaudia klaudia - Vor 9 Monate
😢😢😢😢😢😢😢😢
Gina Shala
Gina Shala - Vor 9 Monate
Keng emir vetem kjo si quhet qe Po kendon me tye Med Po e prish krejt vallahi .nuk Po pelqen me tye
Valon Bujari
Valon Bujari - Vor 9 Monate
Vallahi me qet kang na keni myt krejt..
Valon Haliti
Valon Haliti - Vor 9 Monate
Vjollca ka kenu mire halle i kofte bravo bravo
007maksi
007maksi - Vor 9 Monate
E kurbeti na shkaterroi ka 20 vite qe e kam len nenen.
Valbona Sylejmani
Valbona Sylejmani - Vor 9 Monate
😢😢😓😓😓
Valon Ibishaj
Valon Ibishaj - Vor 9 Monate
👍
Azerkeş Babba
Azerkeş Babba - Vor 9 Monate
where can i get this instrumental song?
Liljana Beqja
Liljana Beqja - Vor 9 Monate
Ciao.me qajt me vjen sepse vellai im ka 15vite qe la vdekur 😭😭
Sevdie Kryeziu
Sevdie Kryeziu - Vor 9 Monate
Shum kêng e bukur
Besmir Dervishi
Besmir Dervishi - Vor 9 Monate
Ma te mirit
L G
L G - Vor 9 Monate
Pervec dashurise se prinderve ndaj femijeve,esht e dyta e vllaut dhe motres.Lum ne qe kemi vellezer ,pasi nje vella per motren e permbys boten e ndersa motra per vllaun e jep jeten😊.Me nje fjal
ne vellezerit i kemi heronjet tan mos lent Zoti kend pa moter e pa vella.Ju lumt goja te dyve,suksese
Kevin Mendes
Kevin Mendes - Vor 9 Monate
#killshot by EMINEM
Doni Angjelo21
Doni Angjelo21 - Vor 9 Monate
Kjo keng u dasht mej pas mas pakti 10 miljon klikime
Andiamo Andiamo
Andiamo Andiamo - Vor 9 Monate
Moter e vlla :-) :-) :-) :-) :-)
Duttytoni Emerllahu
Duttytoni Emerllahu - Vor 9 Monate
♡♥☆★
Hane Hoti
Hane Hoti - Vor 9 Monate
Bravo zemra ju knofte o zot😍😍
Merem Krasnik
Merem Krasnik - Vor 9 Monate
Bravo medaaaa😢😢😢😢
Vlora Tahiri
Vlora Tahiri - Vor 9 Monate
😢😢😢😢😢 o Allahh zemra po me plas kur po e ndegjoje kete kenge☹️☹️
Sevim Tusha
Sevim Tusha - Vor 9 Monate
,j💟 💟 💟 💟 💟 💟
💟 🌊 😍 😜 🌊 💟
💟 😘 😚 😀 😕 💟
💟 😝 🚹 🚺 😕 💟
💟 🌊 😍 😜 🌊 💟
💟 💟 💟 💟 💟 💟
🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸
🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺
🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸
✨🌸🌺🔆🌺🌸✨
🌸✨🌸🌺🌸✨🌸
✨🌸✨🌸✨🌸✨
💟 💟 💟 💟 💟 💟
💟 🌊 😍 😜 🌊 💟
💟 😘 😚 😀 😕 💟
💟 😝 🚹 🚺 😕 💟
💟 🌊 😍 😜 🌊 💟
💟 💟 💟 💟 💟 💟
🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸
🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺
🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸
✨🌸🌺🔆🌺🌸✨
🌸✨🌸🌺🌸✨🌸
✨🌸✨🌸✨🌸✨
🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊
🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊
🌊🔆🌊🔆🌊🌊🌊
🌊🔆🔆🔆🌊🔆🌊
🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊
🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊
🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊
💟 💟 💟 💟 💟 💟
💟 🌊 😍 😜 🌊 💟
💟 😘 😚 😀 😕 💟
💟 😝 🚹 🚺 😕 💟
💟 🌊 😍 😜 🌊 💟
💟 💟 💟 💟 💟 (´∀`*)( ̄︶ ̄)>(o^▽^o)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀`*)(´∀`*)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀(⌒▽⌒)☆`*)💟
meli Shala
meli Shala - Vor 9 Monate
bravo
Fakete Demhasaj
Fakete Demhasaj - Vor 9 Monate
Zemra ju kendoft gjith jeten se neve qka jetojm larg familjes na prek ne zemer kjo them...😢😢😢... hajde moter hajde oh vlla😢😢😢
Veton Gashi
Veton Gashi - Vor 9 Monate
Shummmmmm e vertet vallah
Rijad Riki
Rijad Riki - Vor 9 Monate
❤️❤️👍👍
Ronilakacorri Aleandro
Ronilakacorri Aleandro - Vor 9 Monate
Në prehrin e nënës e kemi thënë një rime aty i kem andrrat dhe krejt historinë.
Shumë e bukur kenge suksese na ndau ky kurbet nëpër bot qoft mallku u përmalluam me u pa me sy 😢
Gezim sufa
Gezim sufa - Vor 9 Monate
Super kenge syt le lote te mbushen kur e ngjon kete keng dhe ate shyreten me gold moter e vlla resp
Sevdije e gjk
Sevdije e gjk - Vor 9 Monate
Wunderschön song °°°☆M👍V 😢
Ozani Alea2
Ozani Alea2 - Vor 9 Monate
Qysh e vogël unë kur isha,
E kom pas një mashkull t'dytë
Kur u rrzojsha,e qajsha fortë
Vllau jem mi fshike sytë....
Lumturinë e shihshim ndryshe
Kur ishim bashk, na dy
Gjëra të bukra krijojshim bashk,
Vetëm nanës mos mja pa lot n'sy..
Tash jemi rrit ,
Jemi martu,
Jemi tlumtur pa dyshim..
Po 1 Bajram , e 1 Vit Ri,
Spot kom ngat oooo vllai im...
Nanës lotë n'sy mos me ja pa,
Hajt po i thomë se atje ma mirë,
Çka kishe ba tish kanë n,Kosovë
E Nanë rrugve me tu sillë...
Ty ngurbet vlla të qoj dashnia
Të urojmë lumturi si kurr
Tpafshim plotë me mbesa e nipa
Nanën Baben mi gzu shumë.
Pasi osht fjala te nipat
Edhe ata tmirë mi pa me sy
Du mbesë e nip me i ulë nprehën
Mju tregu qysh u rritëm unë me ty...
😍😍😍
Aferdita Morina
Aferdita Morina - Vor 9 Monate
suksese se qka te qitni ju asht hit 🔥🔥💙💙
Olivia Jrh
Olivia Jrh - Vor 9 Monate
Why does this language sound Turkish to me?
Fatjon Idriz
Fatjon Idriz - Vor 9 Monate
Kjo keng pom prek shpirt kam pes vite qe familjen time qe se kam pa jam ne gurbet dhe me mungojn shum familja ime e dashur ju dua shummm shumm😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
gaming tv
gaming tv - Vor 9 Monate
Mir bre Medë po shka u ba mar burr qe ja nist me knu krejt qisi muzik ma heret I ke pas kongt ma t'mira
SNAP
SNAP - Vor 9 Monate
Deutsche Trends Top xD
Salja Karanezi
Salja Karanezi - Vor 9 Monate
Bravo ju qoft ju nuk jeni vetem kengtar po historiqar psikolog e shum e shum te tjera flm qe jau kujtoni te gjidhve qe egziston moter vlla bab e nan ju lumt .Pershendetje me respekt te madh .😱😱😱👏👏👏🔟🔟🔟📝📝📝
skender gasgi
skender gasgi - Vor 9 Monate
Ju lumt keng eqellume shum
kylie and albnit ahmeti
kylie and albnit ahmeti - Vor 9 Monate
Vllou per mu esht thesari dhe krenaria e motres
Jashar Emanuela Zenunaj
Jashar Emanuela Zenunaj - Vor 9 Monate
bravi 👌💕💕💕motra🇦🇱 dhe vella 🇮🇪😍😍
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj - Vor 9 Monate
Zemra te kendoft
Berat Memedi
Berat Memedi - Vor 9 Monate
Ju lumt per kto keng shum prekese qka i kendoni
Berat Memedi
Berat Memedi - Vor 9 Monate
👏👏👏👏👌👌👌👍👍👍
Nächstes Video