Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

47 957
2 965
 
KOMMENTARE
Syart Bejta
Syart Bejta - Vor Stunde
Oj dafin mos bo mo tatu se zjarr shkon
Erion Daci
Erion Daci - Vor 2 Tage
ke qen super je prish me ato floket qe preve
erina erina imeri
erina erina imeri - Vor 2 Tage
Shum e mir je dafina shum te dua shum e mir kenga viq lumi e prishi me qat kallash ndor😍😍😍🙄🙄🙄
Erjon Hoxha
Erjon Hoxha - Vor 2 Tage
Sa do qe rritmi, melodia puthiten, Lule lule esht keng trishtimi krijuar nga mergimi dhe largimi nga pushtuesit Turq dhe ky version e ka bastarduar komplet dinjitetin e kenges... po hajde, se sjam dhe un expert ktu
crysoula marogi
crysoula marogi - Vor 3 Tage
so good, so amazing music and voice
love you!!!
Siranush Hovhannisyan
Siranush Hovhannisyan - Vor 3 Tage
Superrrrr✌✌✌❤
Siranush Hovhannisyan
Siranush Hovhannisyan - Vor 3 Tage
Крута💋✌♥️❤❤❤
Ina Isenaj
Ina Isenaj - Vor 3 Tage
💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Off whiteu
Off whiteu - Vor 3 Tage
a beautiful voice 💗
mlh graphics 55
mlh graphics 55 - Vor 4 Tage
Amazing song ! Hello Albania From Turkey 🤗
adrian kosovari
adrian kosovari - Vor 4 Tage
Extravagante
flamur sulovari
flamur sulovari - Vor 6 Tage
shume bukur
Yllzon Sadikaj
Yllzon Sadikaj - Vor 7 Tage
Sa bukur
afer bardh
afer bardh - Vor 8 Tage
sa mir be ka knu dafina omg qdo tingull eka aq perfect ska si dafii skame pas kurr mo
Miri Zefi
Miri Zefi - Vor 9 Tage
Bravo Dafina
AngeloQ97
AngeloQ97 - Vor 10 Tage
Kenga shum e bukur, po ka cjen nevoja me pas pushken ne dor?
Mr. Jaw Line You mad
Mr. Jaw Line You mad - Vor 10 Tage
o zot po emir u kon para nja 7-8 viteve e tash kqyre qka ika bo vetes pffff me kto operacione plastike veq hunen sa eka flliq palidhje kejt spom pelqen hiq hiq pffff FUCK
mpampis esiadis
mpampis esiadis - Vor 10 Tage
IK MOJ TE MESOS TE FLASESH SHQIP PERPARA SE E VETMJA FJAL QE KUPTOVA NGA KENGA JOTE ESHT VETEM LULE LULE XAXAXAXAXA
Donald Trump
Donald Trump - Vor 9 Tage
Kush tka faj se ti je kokrra e lops. Na krejt jem tu e kuptu veq ti jo
Jacqueline Mulaj
Jacqueline Mulaj - Vor 11 Tage
😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😂😂
Jacqueline Mulaj
Jacqueline Mulaj - Vor 11 Tage
😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😂😂
Gon Xhavari
Gon Xhavari - Vor 11 Tage
Bravo zemer😎😜
sila persida sila
sila persida sila - Vor 11 Tage
love this song where i can find karaoke or instrumental of this song🇬🇧
Sarah Jakupi
Sarah Jakupi - Vor 11 Tage
Sooo wunderschön für die Seele ,Bravo Dafina ❤
sandri josifi
sandri josifi - Vor 12 Tage
je embrekullushme skame fjal te pershkruaj
manhattang1rl
manhattang1rl - Vor 13 Tage
Lule, lule Dafina ! Love it
DataVanKult
DataVanKult - Vor 13 Tage
Kokrra e drogaxheshkes.
Veli Osmani
Veli Osmani - Vor 13 Tage
From 🇪🇦👌
NikolasTM Reisis
NikolasTM Reisis - Vor 14 Tage
Ποιος ηρθε απο The Voice of Greece?
NikolasTM Reisis
NikolasTM Reisis - Vor 12 Tage
@Canon Canon Ισχυει φιλε!
Canon Canon
Canon Canon - Vor 12 Tage
Φιλος μηπως εισαι Αρβανιτης κ δεν το ξερεις??? Η Γλωσσα, η Μουσικη τα γραμματα δεν αφανιζονται απο το DNA ,παραμενουν εκει αθορυβα κ ας μην το αντιλαμβανεσαι....
Albert Pali
Albert Pali - Vor 14 Tage
.... WTF!! Nuk më besohet! E keni dhj***re fare!
Xileks Channel
Xileks Channel - Vor 14 Tage
Like❤️ from Russia🇷🇺
Ioana Rafan
Ioana Rafan - Vor 15 Tage
Italy, stupenda❤❤❤😘🎶🎤🎤.
Bukuroshe Mango
Bukuroshe Mango - Vor 15 Tage
E kam mesuar permendesh kete keng🤣
alltan ademi
alltan ademi - Vor 15 Tage
SA ebukur.dafina.esht.daffye.elulu.🌹elule
Nora Yavas
Nora Yavas - Vor 15 Tage
Ju lutëm mos i masakroni kengët e vjetra, trashëgiminë tanë në këtë mënyrë! Turp.
mat So-So
mat So-So - Vor 15 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Lavdi Kombit Shqiptare
Roland Cumani
Roland Cumani - Vor 15 Tage
thjesht fantastiche
Fiori Heka
Fiori Heka - Vor 16 Tage
Lule
Erion Bylykbashi
Erion Bylykbashi - Vor 16 Tage
ah moj dafin!ketij ia ngule, neve zemren na e shkule.
Doruntina shala
Doruntina shala - Vor 16 Tage
LULE LULE
LUMi ✅
DAFFY ✅
MikeFastSpeed
MikeFastSpeed - Vor 17 Tage
Lumi B, mafia e trash me kallash
Rei Tafa
Rei Tafa - Vor 17 Tage
⚘⚘⚘
Soni Xhesi
Soni Xhesi - Vor 17 Tage
SPR KENGE DAFI TDUUUUUUUUUUU SHUMMEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Andre Ilievski
Andre Ilievski - Vor 18 Tage
❤️🥰😍😍😍😍🥰🥰
Spejtim Sabani
Spejtim Sabani - Vor 19 Tage
Shumm bukur 😍😘❤❤❤👍
Magdolna Töltesi
Magdolna Töltesi - Vor 19 Tage
Magyarok is szeretik ❤❤❤
dardan zeqiri
dardan zeqiri - Vor 16 Tage
Magdolna Töltesi szia from kosovo albanian in Debrecen ❤️
Inspekcija Videa sa Jutjuba
Kosovo je Srbija🇷🇸
Dardania Iliria
Dardania Iliria - Vor 14 Tage
Inspekcija Videa sa Jutjuba Kosovo is and always was Dardania 😘
Sha Cloon
Sha Cloon - Vor 19 Tage
Srbija je Gay
Nada Shkrela
Nada Shkrela - Vor 20 Tage
Queen🥇❤💎
Behije Kastrati
Behije Kastrati - Vor 20 Tage
Shumm bukur👍👏👏👏
Yll Limani
Yll Limani - Vor 21 Tag
Bravo Dafina ft Lumi B kēnga merkullushēme Lule Lule. 💘
Mondi Ndou
Mondi Ndou - Vor 22 Tage
https://youtu.be/Oztvh92T7Zg
Version me i bukur nga orchestra gibsy balcan
Brendona Lleshi
Brendona Lleshi - Vor 22 Tage
Schom buker😍😍😍😍😍😍😍🧜‍♀️❤❤❤❤❤💗💗💗💗💖💖💖💖💕💕💕💕
Yll Limani
Yll Limani - Vor 22 Tage
Bravo Dafina kēnga merkullushēme Lule Lule 💘💘🙋
The Pinnacles
The Pinnacles - Vor 23 Tage
Ju Lumt, shum keng e bukur.
Eron Velija
Eron Velija - Vor 24 Tage
dafi kjo paraqitje qdmth je prap sexy
Leonidha Shahu
Leonidha Shahu - Vor 24 Tage
Aa qe sju bie pika o horra te degjenerur qe kjo kenge esht mekat te deformosh
Albania Art
Albania Art - Vor 24 Tage
Po liqeni cdon me matrraloz 😅
Thasnia Zakaria
Thasnia Zakaria - Vor 24 Tage
I’m from Bangladesh but live in the u. Born and brought up here but I still love it my sis in law put this on for her son to sleep she’s from Albany
Azem Berisha
Azem Berisha - Vor 24 Tage
Sj h sj ue ialokrb
Azem Berisha
Azem Berisha - Vor 24 Tage
N jh jo on
BlazzyBIazzy
BlazzyBIazzy - Vor 25 Tage
Dafin e mir je amo qishtu flokt qel si Peder po dokesh nanen ja qifsha qasaj qe tka shtin mi pre a mos tu kan rallu floket e i ki hi maqin hahahhah
manhattang1rl
manhattang1rl - Vor 26 Tage
Clidhje ka arma ne kete video??? He messed up everything for me ! Dafina brilliant voice andd beautiful voice
Nächstes Video